انتظار فرج

رهبر انقلاب: انتظار فرج یعنی همه‌ی سختی‌ها قابل برداشته شدن و برطرف شدن است. نه اینکه بنشینید انتظار بکشید؛ بلکه دل شما گوش‌به‌زنگ باشد...۱۴۰۲/۱/۲۹

نماهنگ | روایت یک طوفان تاریخ‌ساز

 روایت رهبر انقلاب اسلامی از عملیات تاریخ‌ساز طوفان‌الاقصی - پاییز و زمستان ۱۴۰۲

از عملیات کاملا فلسطینی طوفان‌الاقصی و ضربه‌فنی رژیم صهیونیستی تا تغییر جغرافیای سیاسی منطقه به نفع جبهه مقاومت

مقدمه ظهور منجی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: ما ملّت ایران حالا یک انقلابى انجام دادیم؛ انقلاب ما در راه آن هدفى که امام زمان براى تأمین آن هدف مبعوث میشود و ظاهر میشود، یک مقدّمه‏ ى لازم و یک گام بزرگ است.

 ما اگر این گام بزرگ را برنمی داشتیم، یقیناً ظهور ولىّ‏ عصر (صلوات الله علیه و عجّل الله تعالى فرجه الشّریف) به عقب مى‏ افتاد.

 

هفت دستاورد انقلاب

که شاید از آن بی اطلاع باشید

قرآن کتاب ذکر است

رهبر انقلاب، صبح امروز: ما غالباً دچار غفلتیم؛ آحاد بشر غالباً معلومات خودشان را هم از یاد میبرند و دچار غفلت میشوند؛ قرآن کتاب ذکر است، ضدّ غفلت و مُزیل غفلت است؛ فرمود: وَ لَقَد یَسَّرنَا القُرآنَ لِلذِّکرِ فَهَل مِن مُدَّکِر.

 

اختلافات سیاسی نباید در وحدت ملی تأثیر بگذارد

رهبر انقلاب، در دیدار اخیر: عزیزان من! ما با اتّحاد و با ید واحده بودن مبارزه کردیم، با ید واحده بودن پیروز شدیم، با ید واحده بودن تا حالا ادامه داده‌ایم، باید بعد از این هم با ید واحده بودن حرکت کنیم. اختلافات سلیقه‌ای و سیاسی و این حرفها نباید در وحدت ملّی ملّت ایران در مقابل دشمنان تأثیری بگذارد.

 

نماهنگ | جوانان، صاحبان انقلاب

 رهبر انقلاب: جوانهای امروز هم مثل جوانهای دوران دفاع مقدس صاحبان انقلابند.
 جوان یک کشور اگر بخواهد مثل موتور پیش‌برنده‌ای آن ملت را پیش ببرد، احتیاج دارد به اینکه سر حال، بانشاط، تندرست، قوی و دلبسته‌ی به کار و پیشرفت باشد.
  برای اینکه این روحیه را در جوان ایرانی از بین ببرند، تلاش میکنند با توطئه‌های گوناگون؛ با ترویج فساد، با ترویج فحشاء، با ترویج مواد مخدر، با باندهای هدایت‌شده، جوان_ایرانی را منصرف کنند.
 جوان ایرانی باید بهوش باشد.

 سالروز ولادت باسعادت حضرت علی‌اکبر (علیه‌السلام) و روز_جوان

 

خط دیدار 2

نتقاد اخیر رهبر انقلاب از افرادی که زندگی اشرافی را تقلید میکنند و میروند قرض میکنند برای اینکه عروسی پُرخرج برای فرزندشان درست کنند

خط دیدار

بیانات اخیر رهبر انقلاب درباره روی دیگر نگاه به مهاجرت متخصصین ما به خارج کشور

راه اصلاح کشور انتخابات است. در درجه‌ اول حضور مردم و در درجه‌ بعد انتخاب اصلح است.

 مرور تصویری بیانات صبح امروز رهبر انقلاب در دیدار مردم آذربایجان شرقی. ۱۴۰۲/۱۱/۲۹